آمار
  • تعداد کالا: 114
  • بازدید امروز: 297
  • بازدید دیروز: 515
  • بازدید کل: 6441

راهنمای خرید از سایت

نحوه ی خرید

ابتدا با کلیک بر روی آیکون ثبت نام در .............. با استفاده از شماره ی همراه،  عضو وب سایت شوید. برای خرید کالای مورد نظرتان با کلیک برروی افزودن به سبد خرید محصول، آن را به سبد سفارش اضافه کرده و با کلیک بر روی دکمه ی تکمیل خرید سفارش خود را ثبت نمایید و فرآیند خرید را تا انتها ادامه دهید. با تایید آدرس و مشخصات ارسال، زمان ارسال کالا را مشخص کرده و پرداخت را انجام دهید. در پایان پرداخت موفق، شماره فاکتور شما اعلام می شود و خرید شما، با استفاده از شماره همراه و یا شماره فاکتورقابل پیگیری است.

شیوه های پرداخت

پرداخت در محل: در صورتی که محل دریافت کالا توسط کاربر در شهر تهران واقع شده باشد، این امکان وجود دارد که مشتری در زمان تحویل کالا پرداخت خود را به صورت نقدی انجام دهد و یا با کلیه کارت های بانکی از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت کند.

تحویل سفارش

تحویل عادی:

پس از ثبت نهایی سفارش توسط کاربر ، پست سفارش به شهرستان حداکثر تا 24 ساعت کاری انجام خواهد گرفت و در صورتی که مشتری ساکن تهران باشد حداکثر تا 24 ساعت کاری سفارش به مشتری تحویل داده خواهد شد.

تحویل اکسپرس :

در صورت تحویل فوری کالا به مشتری از تحویل اکسپرس استفاده می شود که در روزهای کاری تا حداکثر 4 ساعت کالا به مشتری تحویل داده خواهد شد.

سفارش بالای 300 هزار تومان هزینه ی ارسال رایگان می باشد.

پرداخت اینترنتی: کاربران می توانند در هنگام ثبت سفارش با انتخاب گزینه پرداخت اینترنتی وارد درگاه اینترنتی شده و به صورت آنلاین مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایند. در صورت پرداخت موفق سفارش مشتری ثبت قطعی شده و ادامه فرآیند خرید از طریق پیامک اطلاع داده می شود.

در صورت داشتن کد تخفیف، با وارد کردن آن در آیکون کد تخفیف، مبلغ کد از خرید شما کسر خواهد شد.

همچنین به مشتریان محترم توصیه می شود جهت تسریع در فرآیند پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

نظرات